Zimowa Liga KiP 2018/2019

Zapisz się!

Zapraszamy serdecznie na kolejną odsłonę zimowego cyklu rajdów turystyczno-nawigacyjnych. W ramach Zimowej Ligi KiP odbędą się 3 rajdy:

Wszystkie imprezy przeznaczone są dla miłośników motoryzacji i dobrej zabawy. Do startu dopuszczone zostaną wszystkie pojazdy mechaniczne bez względu na rok produkcji, ale oczywiście zachęcamy do przyjechania jak najciekawszymi wozami. Te, które spodobają nam się najbardziej nagrodzimy w konkursach elegancji.

Każda z rund cyklu będzie miała temat przewodni, wokół którego będziemy się poruszać podczas odwiedzania najróżniejszych zakamarków Warszawy i okolic.

Zdecydowaliśmy się również na podział zawodników na dwie klasy – turystyczną oraz nawigacyjną. W tej pierwszej większy nacisk postawimy na wykonywanie zadań na trasie przejazdu, która to opisana będzie głównie za pomocą prostych itinererów strzałkowych i opisowych. W skali trudności przyjętej w naszym poradniku będą to głównie zagadnienia oznaczone jako łatwe (kolor zielony). W klasie nawigacyjnej możecie spodziewać się wystąpienia wszelkich zagadnień z naszego poradnika, często w wysokich stężeniach. Nie ominą was jednak zadania z trasy, które również będziecie musieli rozwiązać. Wyboru klasy będzie można dokonać podczas zapisu na rajd.

Wpisowe na każdą rundę wynosi 70zł za załogę przy płatności przelewem (możliwe do 4 dni przed rajdem), oraz 100zł przy płatności na miejscu.

Zapisz się!

 

Przydatne linki:

Lista Zgłoszeń

Poradnik nawigacyjny KiP

Regulamin naszych rajdów

Wydarzenie facebookowe Zimowa Liga KiP

Wydarzenie facebookowe III Rajdu KiP

Wydarzenie facebookowe Śladów na Szosie III

Klasyki i Plastiki na facebooku