o nas

Hubert Poszwiński

Główna siła organizacyjna KiPu. Tworzy wydarzenia i rajdy. Zarządza stroną internetową i pisze na nią artykuły. Na co dzień jeździ Volvo 240. Od urodzenia interesuje się motoryzacją. Najbardziej lubi samochody ciekawe i rzadko spotykane. Ceni to, co stare, dobre i solidne.

hubert@klasykiplastiki.pl

Aga Lesińska

Energiczna i wesoła organizatorka imprez motoryzacyjnych. Od zawsze lubi samochody, od wielu lat te zabytkowe. Na co dzień jeździ Mazdą mx-5. Uwielbia rozwiązywać i wymyślać nawigacyjne łamigłówki. Ciągle ma nowe pomysły i wiecznie jest zajęta. Promuje kobiety w motoryzacji.

agnieszka@klasykiplastiki.pl

 


współpracujemy z:

 

Maciek Zalewski

Cierpliwy, pomocny, towarzyski. Nawigacyjne guru KiPu. Zawsze chętny do udziału w tworzeniu kolejnego rajdu. Jeździ Hondą CRX pierwszej generacji. Ceni dobrą muzykę. Uwielbia zabytkową motoryzację. Można z nim porozmawiać na każdy temat.

Michał Reicher

Współtwórca niektórych imprez. Prowadzi fanpage Warszawa Inaczej, pod którego marką organizuje własne rajdy. Zawodowo instruktor jazdy. Hobbystycznie autor tekstów i fotograf. Nasze samochody w jego obiektywie zawsze wyglądają dobrze.