Zapisy na rajd Klasyki nad Narwią II oraz pamiątkowe koszulki

Ruszamy z zapisami na rajd w ramach Festiwalu Zabytkowej Motoryzacji w Pułtusku. . Do udziału w samym rajdzie postanowiliśmy dopuścić również „plastiki”, czyli samochody nowsze niż 25 lat. Załogi jadące takimi pojazdami nie będą miały możliwości wjazdu na teren zlotu.

Formularz zgłoszenia na rajd można znaleźć tutaj

Na zlot nie obowiązują wcześniejsze zgłoszenia.

Wpisowe na rajd wynosi 70zł za samochód z załogą, oraz 50zł za motocykl z załogą przy płatności przelewem. W wypadku płatności na miejscu wpisowe wynosi odpowiednio 80zł za załogę samochodową i 60zł za załogę motocyklową. Aby dokonać opłaty przelewem należy wysłać zgłoszenie do czwartku 19 lipca do godziny 12:00. Załogi zgłoszone po tym terminie płacą podwyższone wpisowe na miejscu, w biurze rajdu.

Istnieje również możliwość kupienia pamiątkowych koszulek z wydarzenia. Można to zrobić podczas wysyłania zgłoszenia na rajd, zaznaczając odpowiednie pola w formularzu, lub indywidualnie wysyłając maila na adres zapisy@klasykiplastiki.pl. W mailu należy podać liczbę koszulek, rozmiar oraz informację, czy ma to być koszulka damska, czy męska. Koszulki wykonane będą w 100% z bawełny. Cena jednej koszulki to 55zł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *