Co nowego w 2018 roku?

Właśnie dokończyliśmy prace nad kalendarzem naszych imprez na 2018 rok. Znajdziecie tam pozycje zarówno znane z zeszłego roku, jak i zupełnie nowe.

W lutym po raz kolejny pojedziemy pod Warszawę, szukać pięknych zimowych krajobrazów, podążając trasą rajdu Ślady na Szosie dwa. Niezbyt trudnego nawigacyjnie, ale oczywiście wymagającego główkowania. To wszystko 04.02.2018r.

Dokładnie miesiąc później, bo 04.03.2018 ruszymy na trasę ostatniego zimowego rajdu KiP – rajdu na żółtych papierach. Jest to nowość w naszym kalendarzu. Póki co możemy zdradzić jedynie, że nic w tym rajdzie nie będzie takie, jak się tego spodziewacie.

W kwietniu kończymy z rajdami w konwencji klasyki i plastiki, odstawiając te drugie na boczny tor, aż do późnej jesieni. W tym roku pod pojęciem klasyka rozumieć będziemy pojazd, którego produkcja rozpoczęła się przed 1.01.1991.

Sezon wiosenno-letni zaczynamy kolejną nowością. Będzie to KiP EcoRun, czyli rajd o kropelce dla samochodów klasycznych. Zadaniem załóg będzie osiągnięcie jak najniższego spalania, na wyznaczonej przez nas trasie, przy jednoczesnym zmieszczeniu się w zadanym limicie czasu. Emocje gwarantowane – 21.04.2018

W czerwcu (17.06), zapraszamy na znany z poprzedniego sezonu, II rajd automobilowy Persona ma Grata. Znów postaramy się oprowadzić Was po pięknych terenach, w przyjaznej nawigacyjnie konwencji.

Pod koniec lipca (21.07), odwiedzimy malownicze miasto nad Narwią – Pułtusk. Tam właśnie, na najdłuższym rynku w Europie będziemy organizować zlot i rajd, na który zapraszamy wszystkich posiadaczy i pasjonatów klasycznej motoryacji. W programie moc atrakcji, nie tylko motoryzacyjnych.

Na początku września, pierwsze wydarzenie będące częścią zupełnie nowego projektu – KiP Tour. Wyjazd nad węgierskie jezioro Balaton, pełen atrakcji, zadań i wyzwań po drodze. Na Balaton Tour  zapraszamy w dniach 8-11.09.2018.

W październiku, znany już z zeszłego roku II Paździerznik. Rajd dla zmęczonych życiem samochodów, który przegrzeje Wasze zwoje mózgowe. Na pewno nie zabraknie planów, choinek, constansów i nawigacyjnych podchwytliwośći. Dokładną datę podamy później.

W grudniu znowu wracamy do konwencji klasyki i plastiki, wraz z pierwszą rundą Zimowej Ligi KiP, czyli III rajdem KiP.

Zachęcamy do śledzenia na bieżąco tego co u nas. Dokładne informacje o kolejnych wydarzeniach pojawiać się będą sukcesywnie.

Zapraszamy! 😉

 

2 thoughts on “Co nowego w 2018 roku?”

    1. 940. to przecież tak naprawdę lifting 740. A poza tym Skanssen to Skanssen – zawsze mile widziany 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *