Persona ma Grata II

17 czerwca 2018 roku odbyła się druga edycja automobilowego rajdu turystyczno nawiagcyjnego „Persona ma Grata”. W tym roku postawiliśmy na piknikową atmosferę i niezbyt długą trasę po malowniczych okolicach Warszawy.

Załogi wystartowały z okolic Grodziska Mazowieckiego, by po przejeździe przez kilka okolicznych miejscowości oraz Milanówek zakończyć trasę w Brwinowie. Po drodze czekały liczne atrakcje, takie jak teren dawnej Spółdzielni Produkcji Rolnej w Chlebni, zwiedzanie Izby Tradycji Warszawskiej Kolei Dojazdowej, oraz targ staroci w Grodzisku Mazowieckim. Meta zlokalizowana była na placu miejskim w Brwinowie, który mogliśmy wykorzystać dzięki uprzejmości Burmistrza Gminy Brwinów.

Na starcie stawiło się 50 załóg, większość w samochodach zabytkowych. Było także kilka motocykli, w tym 2 sprzed 1955 roku. Załogi sklasyfikowaliśmy zarówno w odpowiednich kategoriach wiekowych, właściwych dla Mistrzostw Okręgu Warszawskiego Pojazdów Zabytkowych PZM, jak i w kategorii ogólnej bez uwzględnienia rocznika pojazdu.

Gratulujemy Zwycięzcom oraz wszystkim, którym udało się dotrzeć do mety!

Wyniki

Prawidłowo wypełniona karta drogowa z odcinka 1

Prawidłowo wypełniona karta drogowa z odcinków 2 i 3

Relacja Basisty za Kierownicą

Film od Basisty za Kierownicą

Galeria zdjęć Miksu Wielokołowego