Duże ilości złej muzyki naraz

Uwaga, uwaga. Na Youtube pojawił się kanał. Kanał na który ktoś wrzuca dawne kasety z muzyką disco i polo. Są tam albumy od roku 1985-87 do lat współczesnych. Polecam szczególnie te starsze. Nie mam zielonego pojęcia, skąd ktoś ma te wszystkie kasety i co stało mu się w głowę, że postanowił je wszystkie zdigitalizować, a do tego zeskanować skrzętnie okładki. Nie wiedziałem też, że aż tak dużo zespołów tworzyło przeróżne disco hity w latach 90. Wygląda na to, że każda kapela weselna nagrała coś swojego. Oczywiście największe perełki, to polskie covery zagranicznych hitów. Szczególnie polecam zespoły Enema, Elljot i Duo Night w tym zakresie.

Link do kanału „Disco Polo Albumy

A jeżeli myślicie, że zabawne przeróbki zagranicznych hitów, to jutubowa moda ostatnich lat, jesteście w błędzie. Wystarczy posłuchać sobie grupy Dzipago.

Każdy utwór posiada link do pobrania mp3, także sciągajcie to co wam się podoba, zanim zaiks, czy inne wspaniałe instytucje stwierdzą, że nie wolno nam tego słuchać za darmo i wszystko zniknie z internetu.

Oczywiście gorąco polecam polowanie na oryginały kaset na okolicznych targowiskach i bazarach, ale można też zgrać piosenki na własnego maxella, czy BASFa.  Jak ktoś jest mniejszym purystą to na pendrive’a, czy telefon. Na pewno szczególnie dobrze hity zabrzmią w Polonezie Caro bez plusa, albo Skodzie Favorit.

No i nie zapominajmy o okładkach. Jeżeli jeszcze nie wiecie, jak powinniście się stylizować, żeby pasować do waszego starego samochodu – to jest najlepszy przewodnik. Oczywiście wąs i ciemne okulary to podstawa, a co dalej? To już sami zobaczcie. Poniżej subiektywny wybór okładek, od których najbardziej „wypadły mi oczy”:

Prawa autorskie do zdjęć i projektów oczywiście należą do zespołów. ich fotografów, grafików, tudzież innych osób wskazanych na okładce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *