Klasyki nad Narwią II

Serdecznie zapraszamy na drugą edycję Festiwalu Zabytkowej Motoryzacji w Pułtusku „Klasyki nad Narwią„. Impreza odbędzie się w sobotę 21.07.2018r.

ZAPISY NA RAJD! – na zlot nie obowiązują zapisy.

Można również zamówić pamiątkowe koszulki z wydarzenia, więcej informacji na dole strony.

Tak jak w zeszłym roku, w ramach festiwalu organizujemy zlot na rynku w Pułtusku oraz rajd turystyczny. Rajd będzie rundą Mistrzostw Okręgu Warszawskiego Pojazdów Zabytkowych.  Wydarzenie organizujemy we współpracy z Komisją Pojazdów Zabytkowych Automobilklubu Polski oraz Miastem Pułtusk.

Na Festiwal zapraszamy wszystkich posiadaczy i miłośników klasycznej motoryzacji. Do udziału w zlocie dopuszczone zostaną pojazdy w wieku powyżej 25 lat oraz nowsze pojazdy produkcji polskiej. Do udziału w rajdzie dopuszczone zostaną wszelkie pojazdy bez względu na rok produkcji, jednak te nowsze niż 25 lat nie będą miały możliwości wjazdu na teren zlotu.

Nagrody przyznamy zarówno w poszczególnych kategoriach wiekowych, zgodnych z regulaminem MOWPZ, jak również w klasyfikacji generalnej, gdzie nie liczy się rocznik pojazdu, a jedynie umiejętności nawigacyjne załogi.

Nie zabraknie również konkursu elegancji oraz prób sprawności kierowania pojazdem.

ZAPISY NA RAJD! – na zlot nie obowiązują zapisy.

Wpisowe na rajd wynosi 70zł za samochód z załogą, oraz 50zł za motocykl z załogą przy płatności przelewem. W wypadku płatności na miejscu wpisowe wynosi odpowiednio 80zł za załogę samochodową i 60zł za załogę motocyklową. Aby dokonać opłaty przelewem należy wysłać zgłoszenie do czwartku 19 lipca do godziny 12:00. Załogi zgłoszone po tym terminie płacą podwyższone wpisowe na miejscu, w biurze rajdu.

Udział w zlocie jest bezpłatny!

Istnieje również możliwość kupienia pamiątkowych koszulek z wydarzenia. Można to zrobić podczas wysyłania zgłoszenia na rajd, zaznaczając odpowiednie pola w formularzu, lub indywidualnie wysyłając maila na adres zapisy@klasykiplastiki.pl. W mailu należy podać liczbę koszulek, rozmiar oraz informację, czy ma to być koszulka damska, czy męska. Koszulki wykonane będą w 100% z bawełny. Cena jednej koszulki to 55zł

Serdecznie zapraszamy!

Tak było w zeszłym roku

Wszystko o nawigacji

Strona wydarzenia na facebooku

Regulamin MOWPZ