III Rajd Klasyków i Plastików (KiP) 16.12.2018

Zapisz się!

Pamiątkowe koszulki, kubki, czapki i plakaty

Zapraszamy serdecznie na trzecią edycję rajdu Klasyków i Plastików. Jest to impreza turystyczno-nawigacyjna dla miłośników motoryzacji i dobrej zabawy. Tematem przewodnim rajdu będą fortyfikacje Twierdzy Warszawa. Jednocześnie jest to pierwsza runda Zimowej Ligi KiP.

Dzięki uprzejmości Dyrektora Muzeum Polskiej Techniki Wojskowej, start rajdu odbędzie się na terenie Fortu IX „Dąbrowskiego”, nazywanego też Fortem „Sadyba” lub „Czerniaków” (Warszawa, ul. Powsińska 13). Na miejscu będziemy mogli zwiedzić muzeum oraz przyjrzeć się dobrze zachowanym zabudowaniom fortu. 
Załogi zostaną podzielone na dwie klasy – turystyczną oraz nawigacyjną. W tej pierwszej większy nacisk postawimy na wykonywanie zadań na trasie przejazdu, która to opisana będzie głównie za pomocą prostego itinerera strzałkowego i opisowego. W skali trudności przyjętej w naszym poradniku będą to głównie zagadnienia oznaczone jako łatwe (kolor zielony). W klasie nawigacyjnej można spodziewać się wystąpienia wszelkich zagadnień z naszego poradnika, często w wysokich stężeniach. Tutaj również nie zabraknie pytań i zadań na trasie przejazdu. Wyboru klasy będzie można dokonać podczas zapisu na rajd.

Do udziału w rajdzie dopuszczone zostaną wszystkie pojazdy mechaniczne bez względu na rok produkcji, ale oczywiście zachęcamy do przyjechania jak najciekawszymi wozami. Te, które spodobają nam się najbardziej nagrodzimy w kategorii „Klasyk, który nie boi się zimy”, oraz „Plastik z fantazją”.

Wpisowe na rajd wynosi 70zł za załogę przy płatności przelewem i 100zł przy płatności na starcie. Płatności przelewem przyjmujemy do czwartku 13.12.2018.

UWAGA, PROMOCJA!

Przy zapisie na całą ligę KiP i płatności z góry wpisowe wynosi tylko 60zł za rundę, czyli 180zł za całość.

Zapisz się!

 

 

Przydatne linki:

Lista zgłoszeń

Poradnik nawigacyjny KiP

Regulamin naszych rajdów

Zimowa Liga KiP

Wydarzenie facebookowe Zimowa Liga KiP

Wydarzenie facebookowe III Rajdu KiP

Klasyki i Plastiki na facebooku