II rajd na żółtych papierach – 10.03.2019

Zapisz się!

Zapraszamy serdecznie na drugą edycję rajdu na żółtych papierach, trzecią rundę Zimowej Ligi KiP 2018/2019. Jest to impreza turystyczno-nawigacyjna dla miłośników motoryzacji i dobrej zabawy. Na trasie możecie spodziewać się niespodziewanego, niekoniecznie w granicach zdrowego rozsądku 🙂

Miejsce startu podamy niebawem, będzie się ono znajdowało w granicach m. st. Warszawy, lub niedalekim ich sąsiedztwie. Wieczorem po rajdzie zapraszamy wszystkich serdecznie na wspólne posiedzenie oraz rozdanie nagród, zarówno za niniejsze wydarzenie jak również całą Zimową Ligę KiP. Dokładne miejsce i godzinę podamy później. Będzie też oddzielny komunikat i wydarzenie dotyczące tego tematu.

Załogi zostaną podzielone na dwie klasy – turystyczną oraz nawigacyjną. Opis trasy w pierwszej z nich będzie oparty o prosty itinerer strzałkowy oraz polecenia opisowe. Zawodnicy jadący w klasie nawigacyjnej mogą spodziewać się trudniejszych zagadnień nawigacyjnych takich jak plany, choinki czy Constanse. Podstawy podstaw znajdziecie tutaj, a bardziej zaawansowane zagadnienia tutaj.

Do udziału w rajdzie dopuszczone zostaną wszystkie pojazdy mechaniczne bez względu na rok produkcji, ale oczywiście zachęcamy do przyjechania jak najciekawszymi wozami. Ze względu na tematykę rajdu wybierzemy największego świra rajdu. Swoją decyzję oprzemy na doborze pojazdu, a także ogólnej stylizacji załogi.

Wpisowe na rajd wynosi 70zł za załogę przy płatności przelewem i 100zł przy płatności na starcie. Płatności przelewem przyjmujemy do czwartku 08.03.2019.

Zapisz się!

Przydatne linki:

Lista zgłoszeń

Wyniki Zimowej Ligi KiP po dwóch rundach

Poradnik nawigacyjny KiP

Czym są rajdy turystyczno-nawigacyjne?

Regulamin naszych rajdów

Wydarzenie facebookowe Zimowa Liga KiP:

Wydarzenie facebookowe II rajdu na żółtych papierach

Strona internetowa Zimowej Ligi KiP: