Balaton tour 2018

Zapisy już trwają 😉

Wyobraźcie sobie, że pewnego dnia bierzecie swojego klasyka i wsiadacie do niego sami lub z przyjaciółmi. Jedziecie na ustalone wcześniej miejsce. Tam czeka już na Was kilkanaście innych aut. Po chwili ruszacie… i jedziecie wspólnie przez miasta i wsie, aż do odległego celu. Po drodze czekają na Was różne zadania i wyzwania oraz ciekawe miejsca, a towarzyszą Wam fantastyczni ludzie. Na mecie wszyscy świętujecie sukces siedząc przy ognisku i spędzając czas z pasjonatami klasycznej motoryzacji. A Wasze samochody stoją obok i odpoczywają przed dalszą podróżą.

Jeśli podoba Wam się taka idea – zapraszamy na Balaton Tour!

Balaton Tour to pierwsza impreza z serii KiP Tour. Wyruszymy z okolic Warszawy i pojedziemy wspólnie nad Balaton (Węgry), po drodze pokonując kręte górskie drogi na Słowacji i puste szosy między węgierskimi winnicami.

Start: 08.09.2018r.
Meta: 11.09.2018r.
Trasa ok. 1000 km, podzielona na 4 odcinki.

Orientacyjny plan przejazdu:
8.09 – wyjazd z okolic Warszawy, trasa na południe Polski. Janki – Jordanów (ok. 360km)
9.09 – przekroczenie granicy ze Słowacją, przejazd przez Park Narodowy Niskie Tatry. Jordanów – Tajov (ok. 200km)
10.09 – odkrywanie słowackich wiosek na południu, wieczór w Budapeszcie – Tajov – Törökbálint/Budapest (ok. 220km)
11.09 – ostatni, ale zupełnie nie prosty, odcinek do pokonania, meta nad jeziorem Balaton (Torokbalint – Badacsony (ok. 200km)
12.09 – możecie sami zaplanować dalszą przygodę 😉

Sugerowana trasa będzie omijać autostrady i drogi płatne. Zapisanym załogom prześlemy namiary na proponowane przez nas miejsca noclegowe. W ich okolicy będą się zaczynały i kończyły kolejne odcinki trasy. Także my sami się w nich zatrzymamy. W większości przypadków są to kempingi, na których można rozbić namiot, albo wynająć domek lub pokój. W pobliżu każdego miejsca znajdują się też inne możliwości noclegu w różnych standardach i cenach. Rezerwacji dokonujecie na własną rękę, oraz na własny koszt.

Nie zapewniamy wsparcia technicznego, medycznego, lawet ani innego typu assistance na trasie. Będziemy mieć jednak w bagażniku kilka linek, kabli i narzędzi. W przypadku awarii na trasie (do których mamy nadzieję nie dojdzie) liczymy na współpracę między załogami 🙂

Do zabawy dopuszczone zostaną wszystkie pojazdy, których produkcja rozpoczęła się przed 1.01.1991 roku. W przypadku chęci uczestnictwa nowszym samochodem, prosimy o kontakt. Oczywiście obowiązkowo należy mieć przegląd i ubezpieczenie OC.

Zapisy już trwają.

Wpisowe za załogę wynosi 100zł.

Zapisy przyjmujemy do końca sierpnia 2018 roku.

Wpisowe obejmuje koszty organizacji. Nie zapewniamy noclegów i wyżywienia.

Dodatkowo można zakupić pamiątkowe koszulki w cenie 55zł/szt. Wystarczy poinformować o tym podczas zgłaszania załogi.

Warunkiem organizacji imprezy jest zgłoszenie min. 10 załóg.
Jak zwykle jedziecie na własną odpowiedzialność.

Wraz ze zbliżającym się terminem wyjazdu będziemy zdradzać kolejne szczegóły, przypominać o ważnych sprawach, informować o nowościach 😉

Zapraszamy również do śledzenia strony wydarzenia na facebooku.

Chcesz się zapisać? Kliknij

Zapraszamy!